Kuidas saavutada finantsvabadus

Kuidas saavutada finantsvabadus

Autor: Kristi Saare

Kirjastus: WEALTHY WOMEN OÜ

Kategooria: Finants ja investeerimine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
34.99€
Osta
Apollo
35.95€ / 34.15€
Osta
Finantsvabadus võib tunduda kauge unistusena, kuid Kristi Saare on veendunud, et see on kõigile kättesaadav. Tema teos "Kuidas saavutada finantsvabadus" on justkui teejuht, mis aitab sul mõista, kuidas igapäevased valikud ja harjumused mõjutavad sinu majanduslikku heaolu. Raamatus rõhutab Kristi, et rahaasjad pole eraldiseisev saar, vaid osa laiemast elukorraldusest, mis hõlmab nii isiklikku arengut kui ka suhteid teistega.

Kristi Saare ei ole mitte ainult teoreetik, vaid praktik, kes on investeerimisega tegelenud alates 2012. aastast ja pälvinud Äripäeva poolt aasta investori tiitli 2021. aastal. Tema käe all on rahatarkuse teekonda alustanud tuhanded eestlased, saades inspiratsiooni ja praktilisi nõuandeid, kuidas oma finantseesmärke saavutada.

Raamatus jagab Kristi praktilisi tööriistu ja strateegiaid, kuidas oma sissetulekuid kasvatada, elu paremini planeerida ja positiivset mõtteviisi kujundada. Ta on ka "Kuidas alustada investeerimisega" autor ning MTÜ Naisinvestorite Klubi asutaja, mis näitab tema pühendumist investeerimishariduse levitamisele ja eriti naiste majandusliku iseseisvuse edendamisele.

Kui oled valmis oma finantsvabaduse poole püüdlema, siis Kristi Saare "Kuidas saavutada finantsvabadus" on sinu jaoks asendamatu lugemine, mis annab sulle vajalikud teadmised ja motivatsiooni, et teha esimesed sammud tulemuslikuma majandusliku tuleviku suunas.