KUIDAS TELEFONIGA FILMI TEHA?

KUIDAS TELEFONIGA FILMI TEHA?

Autor: Rao Heidmets

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Varia
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas teadsid, et suurepärase filmi loomiseks pole sul vaja kallist varustust, vaid piisab nutikast ideest, toredast tiimist ja sinu taskus olevast nutitelefonist? "Kuidas telefoniga filmi teha?" on Rao Heidmetsa käsiraamat, mis on suunatud kõigile filmihuvilistele, kes soovivad oma vaba aega põnevalt ja loovalt sisustada, tuues ellu oma esimese filmiprojekti.

See raamat on justkui teejuht algajale filmitegijale, pakkudes samm-sammulist juhendit, kuidas ideest sünnib film. Heidmets selgitab lihtsasti mõistetavalt filmitegemise alustalasid, tutvustab võttegrupi liikmete rolle ning jagab nõuandeid, kuidas piiratud eelarve ja lihtsate vahenditega saavutada professionaalne tulemus. Raamatust leiad praktilisi nõuandeid, kuidas kasutada oma telefonikaamera maksimaalset potentsiaali ja milliseid rakendusi filmi töötlemiseks kasutada.

Kui oled valmis oma loovuse proovile panema ja tahad teada, kuidas oma telefonist maksimumi võtta, siis Rao Heidmetsa "Kuidas telefoniga filmi teha?" on sinu jaoks ideaalne lugemine. Ära lase tehnilistel piirangutel oma ideid piirata – avasta, kuidas luua meisterlikke teoseid just nende vahenditega, mis sul juba olemas on. Valmistu, sest peagi võid olla sina see, kes hüüab: "Kaamera! Võte!"