KUIDAS TULLA TOIME ARTRIIDIGA?

KUIDAS TULLA TOIME ARTRIIDIGA?

Autor: Lynn A. Millar

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Käsiraamatud
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.84€
Osta
Apollo
11.65€ / 11.07€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et liigesvalud piiravad sinu igapäevaelu ja soovid leida leevendust artriidi vaevustele? Lynn A. Millar'i teos "Kuidas tulla toime artriidiga?" on justkui teejuht, mis aitab sul mõista, kuidas tugevdada oma keha ja leevendada valu läbi erinevate füüsiliste tegevuste. Raamatust leiad sa praktilisi nõuandeid, kuidas kasvatada oma lihaste jõudu, suurendada painduvust ja parandada üldist vastupidavust, seda kõike tehes läbi madala mõjuga treeningute nagu vesivõimlemine, tai chi ja jooga.

Lisaks füüsilistele harjutustele, pakub autor ka põhjalikku ülevaadet toidulisandite maailmast, tuues välja nii nende kasulikud kui ka võimalikud kahjulikud mõjud. See osa raamatust on eriti väärtuslik, kuna aitab sul teha informeeritud valikuid erinevate artriidiravimite ja -toodete osas, mida tihti reklaamitakse kui imerohi.

Millar'i raamat ei ole pelgalt kogumik soovitusi, vaid põhineb teaduslikel ja meditsiinilistel uuringutel, andes lugejale kindlustunde, et antud nõuanded on tõenduspõhised ja usaldusväärsed. Kui soovid oma liikumisvõimet parandada ja artriidi mõju oma elule vähendada, siis on see raamat sinu jaoks asendamatu abimees.

Avasta, kuidas saad oma elukvaliteeti parandada, leevendades artriidi sümptomeid targalt ja teadlikult. "Kuidas tulla toime artriidiga?" on sinu isiklik nõustaja teekonnal tervislikuma ja aktiivsema elu poole.