KUIDAS TUNNED EESTIMAAD? EESTI TURISMIGEOGRAAFIA ÕPIK

KUIDAS TUNNED EESTIMAAD? EESTI TURISMIGEOGRAAFIA ÕPIK

Autor: Külli Toots

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Ametikooli õpikud ja töövihikud
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.09€
Osta
Apollo
4.39€
Osta
Kui oled huvitatud Eesti kui sihtkoha avastamisest või soovid süvendada oma teadmisi meie kodumaa geograafilisest mitmekesisusest, siis Külli Tootsi koostatud "Kuidas tunned Eestimaad? Eesti turismigeograafia õpik" on just Sinu jaoks. See hariv teos on loodud selleks, et pakkuda Sulle põhjalikku ülevaadet Eesti turismi võimalustest, olulisematest vaatamisväärsustest ja Eesti kaardi tundmaõppimisest.

Raamat viib Sind läbi Eesti ajaloo keerdkäikude, tutvustades meie riigi sotsiaal-majanduslikku arengut ja poliitilist maastikku. Saad teada, kuidas on korraldatud Eesti haldusjaotus, millised looduslikud imed meie maad kaunistavad ja millist kliimat meie laiuskraadidel kogeda võib. Lisaks heidetakse pilk Eesti turismisektori minevikule, olevikule ja tulevikuperspektiividele, samuti käsitletakse Eesti erinevaid regioone.

Eriti huvitavaks teeb õpiku peatükid baltisaksa kultuurist, mis aitavad mõista meie mõisate ja kirikute ainulaadset pärandit. Iga teema lõpus ootavad Sind ülesanded, mis aitavad omandatud teadmisi kinnistada ja kontrollida, et tagada parim õpikogemus.

Oluline osa turismigeograafia õppimisest on töö kontuurkaartidega, mis aitab paremini mõista Eesti geograafilist asetust ja maastikulisi iseärasusi. Seetõttu leiad õpiku lõpust kaardiülesanded, mis aitavad Sul teadmisi korrata ja praktikas rakendada.

Kas soovid tunda Eestimaad nagu oma viit sõrme? Külli Tootsi "Kuidas tunned Eestimaad? Eesti turismigeograafia õpik" on Sinu teejuht avastamaks Eesti turismi kõiki tahke.