KUIDAS VABANEDA TSELLULIIDIST 30 PÄEVAGA

KUIDAS VABANEDA TSELLULIIDIST 30 PÄEVAGA

Autor: Carol Vordeman

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Toitumine
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.27€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas võidelda tselluliidi vastu ja saavutada siledam nahk vaid ühe kuu jooksul? Carol Vordermani raamat "Kuidas vabaneda tselluliidist 30 päevaga" võib olla just see, mida otsite. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne ilunippide kogumik, vaid põhjalik juhend, mis tugineb tõestatud detoksikatsioonidieedile, mis on aidanud paljusid inimesi, sealhulgas autorit ennast.

Raamatus tutvustatakse teile kohandatud toitumiskava, mis on kombineeritud hoolikalt valitud treeningrutiiniga. Lisaks sellele saate teada, kuidas naha harjamine, niisutavad kreemid ja professionaalsed salongihooldused võivad teie tselluliidivastases võitluses abiks olla, kui otsustate neid oma rutiini lisada. Carol Vorderman jagab oma teadmisi ja kogemusi, et aidata teil vähendada tselluliidi nähtavust ning taastada naha prinkust ja elastsust.

Raamat on suurepärane ressurss neile, kes soovivad oma keha eest hoolitseda teadlikult ja tõhusalt. Vordermani lähenemine on holistiline, pakkudes nii dieedi, füüsilise koormuse kui ka nahahoolduse näpunäiteid, mis on kõik suunatud ühele eesmärgile – vähendada tselluliidi mõju teie nahale.

Kui olete valmis oma nahahooldusrutiini uuendama ja soovite teada, kuidas saavutada tulemusi, mis on nii nähtavad kui ka püsivad, siis see raamat on teile. Võtke Carol Vordermani nõuanded omaks ja astuge samm lähemale siledama ning toonuses naha poole.