Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Koduloomad

Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Koduloomad

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline elu pulbitseb taluhoonetes või kes kõnnib mööda lopsakat heinamaad? "Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Koduloomad" on põnev raamat, mis viib sind ja sinu väikseid uudishimulikke seiklejaid avastama koduloomade peidukohti.

See raamat on täis üllatusi – iga lehekülg kutsub sind ja su lapsi arvama, kes võib peituda järgmise nurga taga. Kas olete valmis avastama? Tõsta klapp ja vaata, kas sinu aimdus oli õige! See on interaktiivne lugemiskogemus, mis pakub lõbu ja õpetab samal ajal tundma erinevaid koduloomi.

Raamat on ideaalne kaaslane väikelastele, kes armastavad avastamist ja mängulist õppimist. "Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Koduloomad" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on mäng, mis toob esile naeru ja õhinat, kui lapsed õpivad tundma taluelu ja selle asukaid.

Kas olete valmis sukelduma taluloomade maailma? Haara see raamat ja veeda kvaliteetaega oma pisikestega, avastades koos, kes peitub laudas või kes hüppab üle heinamaa. See on ideaalne viis siduda lugemine mängulise tegevusega ja õpetada lastele loomi tundma armastavas ja lõbusas keskkonnas.