Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Vee all

Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Vee all

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, millised saladuslikud olendid peituvad veealuste korallide labürindis või kes tantsivad lainete rütmis? "Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Vee all" on raamat, mis kutsub sind ja sinu väikest uudishimulikku lugejat avastama veealust maailma.

Lehitse lehti ja piilu klappide taha – igaüks neist varjab endas üllatust. Kas suudad ära arvata, kes on peidus enne, kui klapi avad? See on põnev väljakutse, mis pakub rõõmu ja elevust igal leheküljel. Raamat on suurepärane kaaslane väikelastele, kes armastavad avastamismänge ja on lummatud veealusest elust.

See interaktiivne klapiraamat ei ole ainult lõbus – see on ka hariv. Lapsed õpivad tundma erinevaid mereelukaid ja nende keskkonda, arendades samal ajal oma peenmotoorikat ja loogilist mõtlemist. Värvikirevad illustratsioonid ja lihtsad, kuid kaasahaaravad tekstid teevad õppimise lõbusaks.

Kui otsid oma pisikesele seiklejale kingitust või soovid lihtsalt veeta kvaliteetaega koos raamatuga, mis pakub nii teadmisi kui ka naeratusi, siis "Kuk-kuu! Kes seal peidus on? Vee all" on ideaalne valik. Avasta koos lapsega, millised imelised olendid peituvad veealuses maailmas ja koge rõõmu, mida pakub ühine lugemine ja avastamine.