KUKU! KES SEAL ON?

KUKU! KES SEAL ON?

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas olete valmis avastama metsiku looduse peidetud elanikke otse oma kodust? "Kuku! Kes seal on?" on põneva formaadiga lasteraamat, mis kutsub teid ja teie väikseid uurijaid avastusretkele. Kujutage ette, kuidas teie laps piilub uudishimulikult läbi puulehtede või lillede, et leida vastus küsimusele: kelle kohev saba või pikad kõrvad sealt paistavad?

See raamat ei ole lihtsalt lugemisvahend, vaid ka mäng, mis ühendab loovust ja õppimist. Iga lehekülg toob uue üllatuse ja kutsub lapsi kasutama oma vaatlusoskust ja loogikat, et ära arvata, milline loom on peitunud klappide alla. Ja kui klapid avanevad, liiguvad loomade silmad, tuues esile raamatu interaktiivse elemendi, mis teeb lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks.

Raamatu autor on loonud teose, mis ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka hariv. Lapsed õpivad tundma erinevaid loomi, nende kehaosi ja eluviise, samal ajal kui nad on kaasatud aktiivsesse mängu. See on suurepärane viis arendada laste peenmotoorikat ja tähelepanu detailidele.

Soovitan teil seda raamatut sirvida koos oma lastega, jagades nendega rõõmu avastamisest ja õppimisest. "Kuku! Kes seal on?" on ideaalne kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes armastab loomi ja mängulist õppimist. Kas olete valmis avastama, kes peitub järgmise lehekülje taga?