Kuldhani

Kuldhani

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.87€
Osta
Avasta muinasjutumaailma võlu "Kuldhani" lehekülgedel, mis on inspireeritud vendade Grimmide igihaljast loost. See trükitähtedega papiraamat on loodud spetsiaalselt sinu kõige pisematele, et äratada nende huvi lugemise ja klassikaliste lugude vastu.

Kui oled lapsevanem või hooliv sugulane, kes soovib tutvustada väikestele lugejatele muinasjutu imelist maailma, siis "Kuldhani" on just see, mida otsid. Raamat on kujundatud mõeldes neile, kes alles alustavad oma teekonda tähtede ja sõnade maailmas. Suured ja selged trükitähed aitavad lapsel hõlpsamini sõnu tuvastada ja lugemisoskust arendada.

Vendade Grimmide lood on aastasadu olnud laste ja täiskasvanute lemmikud, tuues esile õpetlikke sõnumeid ja meeldejäävaid tegelasi. "Kuldhani" raamat ei ole lihtsalt järjekordne muinasjutt, vaid akna avamine rikkalikku kultuuripärandisse, mis on põlvest põlve edasi antud. Raamat pakub võimalust veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, lugedes ja avastades koos muinasjutu õppetunde ja väärtusi.

Kasuta võimalust rikastada oma lapse varajast lugemiskogemust "Kuldhani" abil, mis on nii hariv kui ka lõbus viis tutvustada neile lugemise imelist maailma. See on investeering nende tulevikku, mis toidab nende kujutlusvõimet ja õpetab väärtuslikke elutunde läbi aegade katsetatud muinasjutu kaudu.