Kuldsed kuuekümnendad ja sealt edasi

Kuldsed kuuekümnendad ja sealt edasi

Autor: Mati Õun,Hanno Ojalo,Tõnu Ojala

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Eesti ajalugu
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
27.50€
Osta
Raamat "Kuldsed kuuekümnendad ja sealt edasi" autoritelt Mati Õun, Hanno Ojalo ja Tõnu Ojala pakub põhjalikku ülevaadet eelmise sajandi kuuekümnendatest aastatest Eestis. Kuigi tänapäeva mõistes ei olnud selles ajastus midagi kuldset, tähistas see periood siiski teatavat leevendust pärast Stalini-aegset hirmuvalitsust. Elu muutus veidi ilusamaks ja vabamaks, enne kui seitsmekümnendatel aastatel taas piirangud kehtestati.

Kui oled huvitatud Eesti ajaloost ja soovid süvitsi mõista, kuidas kuuekümnendad aastad mõjutasid meie ühiskonda, on see raamat just sulle. Autorid, kes on tuntud oma põhjalike ja faktitäpsete ajalooliste uurimuste poolest, toovad esile selle aja olulisemad sündmused ja muutused. Nad pakuvad ka isiklikke vaatenurki ja ekspertarvamusi, mis aitavad sul paremini mõista tolle aja keerulisi olusid.

Raamat on suurepärane allikas nii ajalooentusiastidele kui ka neile, kes soovivad lihtsalt rohkem teada saada Eesti lähiajaloost. "Kuldsed kuuekümnendad ja sealt edasi" on väärtuslik teos, mis aitab sul süveneda ajastusse, mis kujundas meie tänapäeva elu ja ühiskonda.