Kuldseeklid

Kuldseeklid

Autor: Philip Reeve

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Noortele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
21.95€ / 20.85€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse maailma, kus linnad on hiiglaslikud rändavad masinad ja seiklused ei lõpe kunagi? Philip Reeve'i "Kuldseeklid" on raamat, mis viib teid südantlõhestavale teekonnale koos Tomi ja Hesteriga, kes on "Surelikud masinad" sarja eelmisest osast tuttavad tegelased.

Tomi ja Hesteri lugu jätkub karmis tulevikuvisioonis, kus nad leiavad end räsitud õhulaevast, mis triivib üle jäiste maastike. Nad jõuavad uiskudel liikuvale linnale Anchorage'ile, mis on katku poolt räsitud ja põgeneb näljaste röövellinnade eest. Noor markkrahvinna Freya, kes on linna eestvedaja, otsustab võtta ette ohtliku teekonna Surnud Mandrile, tänaseks Ameerikaks, lootuses leida turvaline varjupaik. Ta juhindub kirjanik Pennyroyali raamatust ja mehe enda julgustavast juhtimisest, kuid peagi selgub, et nende kannul on Arkangel, linn, mis ihaldab Anchorage'i võimsaid mootoreid.

Reeve'i teos on täis keerukaid intriige, salapäraseid mõrvu ja kättemaksu, mis põimuvad lojaalsusest kantud kangelastegudega. Autor maalib lugeja ette armutu ja uskumatult veenva maailma, kus linnad neelavad teisi linnu, reetmine on igapäevane ning tõelised sõbrad on haruldased ja väärtuslikud.

Kui olete fantaasia- ja ulmekirjanduse fänn, siis "Kuldseeklid" on teie jaoks ideaalne lugemine. See on lugu, mis haarab teid esimesest leheküljest ja ei lase lahti enne viimast sõna. Ja kui olete juba näinud Peter Jacksoni produtseeritud filmi "Surelikud masinad", siis teate, et olete seiklusteks valmis. Reeve'i "Surelike masinate sarja" teine osa "Kuldseeklid" on raamat, mis ei jäta ühtegi ulme- või seiklusjanojat külmaks.