Külgetõmme

Külgetõmme

Autor: Francine Dickson

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.76€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis saab tähena säranud näitlejannast, kui tema hiilgus hakkab tuhmuma? "Külgetõmme", autoriks Francine Dickson, on lugu naisest, kelle elu keerdkäigud viivad ta eemale glamuursest Hollywoodist ja suunavad ühe väikelinna südamesse.

Kujutage ette olukorda, kus olete kaotanud kõik - oma kaasa, kodu ning karjääri. Peategelane seisab silmitsi just sellise reaalsusega ja otsustab alustada puhtalt lehelt, põgenedes suurest linnast väiksesse kogukonda. Seal kohtub ta kohaliku kaunitariga ja mis algab kui lühiajaline armulugu, võtab kiiresti ootamatu pöörde.

Selle südantsoojendava romaaniga viib Dickson lugeja rännakule, kus armastus ja uued algused on võimalikud ka siis, kui tundub, et kõik on kadunud. Peategelase ees seisab valik, mis määrab tema tuleviku - kas naasta oma varasemasse ellu või jääda väikelinna, kus uued tuuled puhuvad.

"Külgetõmme" on raamat, mis kõnetab neid, kes usuvad teise võimalusse ja armastuse jõusse. See on lugu, mis paneb mõtlema elu tõelistest väärtustest ning julgustab lugejat järgima oma südant. Kas olete valmis avastama, kuidas üks väike otsus võib muuta kogu elu? Võtke aega ja sukelduge Francine Dicksoni loodud maailma, kus iga lõpp võib olla uue alguse algus.