Kullakesed. Laamad

Kullakesed. Laamad

Autor: Jurate Radziunaite

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Avasta koos Luna ja Lana laamadega maagilist maailma selles imelises värviraamatus, mis on mõeldud kõigile lastele, kes unistavad seiklustest ja võlumaailmadest. Luna elab kõrgel mägede süles, kus iga päev on täis avastamist ja mängu. Tema parim sõber Lana on alati valmis uuteks seiklusteks.

Kas oled valmis sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus värvide ja sädeluse abil saad luua oma unistuste maastikke? See raamat kutsub sind kaasa elama Luna ja Lana lõbusatele seiklustele, pakkudes sulle võimalust ise kaasa lüüa. Värvi pilte ja kaunista neid säravate kleepsudega, et tuua lood ellu.

Jurate Radziunaite on loonud raamatu, mis ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka arendav. Värvimine aitab lastel peenmotoorikat parandada ning kleepsude kleepimine arendab käelist osavust. "Kullakesed. Laamad" on ideaalne kingitus igale lapsele, kes armastab loomi, loodust ja loovat tegevust.

Kas oled valmis avastama Luna ja Lana võlumaailma? Haara oma värvilised pliiatsid ja liitu nendega nende imelisel teekonnal läbi kireva ja sädeleva maailma!