KUMMIKEKS. VÄRVI JA MÄNGI

KUMMIKEKS. VÄRVI JA MÄNGI

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta värvikirev ja lõbus maailm koos raamatuga "KummiKeks. Värvi ja Mängi", mis viib sind nelja andeka tütarlapse seltsi, kes on tõelised kummikeksu meistrid. See raamat pole lihtsalt lugemiseks – see on kutse haarata pliiatsid ja lisada elu piltidele, mille keskmes on see põnev õuemäng.

Raamatu lehekülgedel ootavad sind erinevad stseenid, kus tüdrukud demonstreerivad oma osavust ja graatsiat, hüpates kumminööri rütmis. Iga pilt annab sulle võimaluse katsetada erinevaid värvikombinatsioone ja luua oma isiklik kunstiteos.

Aga see pole veel kõik! Raamatuga tuleb kaasa ka eriline kingitus – kaunis kumminöör. See tähendab, et pärast värvimist saad asetada raamatu kõrvale, siduda kumminööri ja astuda ise mängu, testides oma oskusi kummikeksus. See on suurepärane võimalus veeta aega õues, arendada koordinatsiooni ja nautida aktiivset mängu.

"KummiKeks. Värvi ja Mängi" on loodud selleks, et pakkuda rõõmu nii värvimise kui ka liikumise kaudu. See on ideaalne viis, kuidas ühendada loominguline eneseväljendus ja füüsiline tegevus, tuues esile peidetud kunstniku ja sportlase sinus eneses. Kas oled valmis väljakutseks? Võta pliiatsid ja kumminöör ning lase oma fantaasial lennata!