Kummitused ei koputa uksele

Kummitused ei koputa uksele

Autor: Eulalia Canal

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
19.99€
Osta
Apollo
20.95€ / 19.90€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Karu ja Ümiseja maagilisse maailma, kus iga päev on seiklus ja sõprus on kõige tähtsam vara? "Kummitused ei koputa uksele" on Eulalia Canali sulest pärit südamlik lugu, mis viib sind kahe lahutamatu sõbra, Karu ja Ümiseja, igapäevastesse rõõmudesse ja mängudesse. Need kaks tegelast armastavad aardejahil käia ning laulda ja tantsida, justkui oleksid nad laval säravad tähed.

Kuid nende rahulikku sõprusesadamasse saabub ootamatu pööre, kui Karu kutsub külla Pardi. Ümiseja, kes pole harjunud oma sõprusringi teiste loomadega jagama, tunneb end ähvardatuna. Ta püüab Pardi tulekut takistada, kuid see toob kaasa ainult segadust ja hirmu.

See lugu õpetab sulle, kuidas uued sõbrad võivad tuua meie ellu rõõmu ja kuidas laiendatud sõpruskond rikastab meie kogemusi. Ümiseja avastab, et sõprade ringi laienemine on palju põnevam ja toredam, kui ta eales oleks osanud ette kujutada.

Eulalia Canali "Kummitused ei koputa uksele" on mitte ainult lastele, vaid kõigile, kes hindavad sõprust ja avatust uutele tutvustele. See on lugu, mis paneb sind mõistma, et sõprade hulgas pole kunagi liiga palju, ja et uued näod toovad endaga kaasa uusi seiklusi ja õppetunde. Kas oled valmis avastama, kuidas Karu, Ümiseja ja Part õpivad koos elama ja naerma? Võta raamat kätte ja lase end viia nende südantsoojendavale teekonnale.