KUMMITUSEMÄNG

Kirjastus: MIINA HINT

2009 aasta

Rahva Raamat
3.77€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi tundnud, et mõni koht on teie jaoks lihtsalt mõeldud? "Kummitusemäng" on põnev lugu, mis viib teid müstilise valge maja radadele, mis seisab üksildaselt metsa serval. See on lugu, mis haarab teid juba esimesest hetkest, kui peategelased klaase kokku löövad, et tähistada uue kodu leidmist. Kuid nende rõõm muutub kiiresti kõheduseks, kui üks räsitud välimusega külamees neile lähenemiseks ettekäände leiab.

"Vabandage," alustab ta, "aga kas te rääkisite just sellest majast seal, metsa ääres?" See on hetk, mis paneb teid kahtlema, kas kõik on ikka nii roosiline, nagu alguses tundus. Külamehe sõnadest õhkub hoiatust, mis vihjab, et enne kui te oma unistuste koju sisse kolite, on mõned tumedad saladused, millest peaksite teadlikud olema.

"Kummitusemäng" ei ole lihtsalt lugu uuest kodust ja selle varjatud ajaloost. See on kaasahaarav romaan, mis kutsub teid kaasa mõistatama ja avastama, mis peitub selle valge maja ja selle varjatud nurkade taga. Autor on osavalt põiminud kokku tegelaste lootused ja hirmud, luues põneva süžee, mis ei lase teil raamatut käest panna.

Kui armastate salapära ja psühholoogilist põnevust, siis "Kummitusemäng" on just see, mida vajate. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja paneb teid küsima, kui palju te tegelikult teate oma kodu ja selle ajaloo kohta. Kas olete valmis sukelduma sellesse põnevasse seiklusse?