KÜMNE MINUTI ZEN

KÜMNE MINUTI ZEN

Autor: Owen O´kane

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Eneseabi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas alustada oma päeva nii, et olete valmis vastu võtma kõik elu pakutavad väljakutsed? "Kümne Minuti Zen" on Owen O'Kane'i loodud juhend, mis pakub just sellist hommikust rutiini. See raamat ei ole pelgalt järjekordne eneseabiõpik, vaid praktiline teejuht, mis põhineb autori aastatepikkusel kogemusel psühhoterapeudina ning surijate abistamisel.

Owen O'Kane on kombineerinud oma meditsiinilised teadmised ja psühhoteraapia oskused, et luua midagi, mis aitaks inimestel oma igapäevaelus paremini hakkama saada. Tema meetod ühendab neli erinevat teraapiavormi – meeleteadlikkus, kognitiivne käitumisteraapia, psühhoteraapia ja traumateraapia (EMDR) –, et õpetada sulle, kuidas oma meelt kiiresti rahustada, keskenduda, stressiga toime tulla ja suhtlemisoskusi parandada.

Kui sa oled keegi, kes soovib oma mõtteid selgemaks muuta ja otsib viisi, kuidas oma päeva paremini alustada, siis "Kümne Minuti Zen" võib olla just see, mida vajad. O'Kane'i lihtsad, kuid tõhusad harjutused võtavad aega vaid kümme minutit päevas – sama palju kui hommikune duši all käimine või hommikusöögi valmistamine. See on investeering iseendasse, mis võib muuta su päeva ja potentsiaalselt ka su elu.

O'Kane'i kogemus ja pühendumus on loonud meetodi, mis on kättesaadav ja lihtsasti järgitav kõigile, kes soovivad oma elus positiivseid muutusi. Raamat "Kümne Minuti Zen" ei ole lihtsalt lugemismaterjal, vaid samm-sammuline juhis parema ja rahulikuma mina poole. Kui oled valmis oma päevi alustama teadlikumalt ja keskendunumalt, siis on aeg avada see raamat ja avastada, kuidas kümme minutit päevas võivad muuta kõike.