Kuni surm meid lahutab

Kuni surm meid lahutab

Autor: Sharon Sala

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
37.99€
Osta
Apollo
39.95€ / 37.95€
Osta
Kas olete valmis sukelduma südantlõhestavasse loost, mis viib teid Apalatši mägede sügavustesse? "Kuni surm meid lahutab" on Sharon Sala paeluv romaan, mis räägib süütu mehe võitlusest oma nime puhastamiseks ja tõe paljastamiseks.

Lincoln Fox, mees, kes veetis peaaegu kaks aastakümmet trellide taga kuriteo eest, mida ta ei sooritanud, naaseb oma lapsepõlvekodukohta Rebel Ridge'ile Kentuckys. Seal, mägede varjus, on peidus saladused ühest saatuslikust õhtust, mis muutis tema elu igaveseks. Lincoln on vandunud, et toob päevavalgele tõe, mis vabastaks ta mineviku ahelatest.

Lincolni elu võtab ootamatu pöörde, kui ta päästab lumetormis Meg Walkeri – naise, kes on teda alati toetanud ja uskunud tema süütusesse. Meg, Lincoln'i lapsepõlvearmastus, on nüüd tema kõrval ja koos peavad nad silmitsi seisma kogukonna eelarvamuste ja ohtudega, mis varitsevad neid, kes soovivad tõde varjata.

Kui Meg põgeneb mägedesse ja satub õnnetusse, seisab Lincoln silmitsi võib-olla kõige raskema katsumusega oma elus. Kas ta suudab taas päästa naise, kes on tema südame võitnud? Ja kas tõde, mille nimel ta on nii kaua võidelnud, toob talle lõpuks vabaduse ja võimaluse alustada uut elu?

Sharon Sala "Kuni surm meid lahutab" on haarav lugu, mis ei jäta teid külmaks. See on lugu armastusest, lunastusest ja võitlusest õigluse eest, mis paneb teid kaasa elama iga leheküljega. Kas olete valmis avastama, mis peitub Rebel Ridge'i mägede varjus?