KUNINGAS RÄSTAHABE

KUNINGAS RÄSTAHABE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.49€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Avasta maagiline maailm, kus muinasjutud ärkavad elule! "Kuningas Rästahabe" on raamat, mis põhineb vendade Grimmide ajatul lool ning on loodud spetsiaalselt pisipõnnidele, kes alles alustavad oma teekonda lugemise imelises maailmas. See trükitähtedega papiraamat on suurepärane valik Sinu väikesele, et tutvustada talle klassikalise kirjanduse võlu ja õpetada armastust raamatute vastu.

Raamat viib Sind ja Sinu last rännakule läbi rikkaliku ja värvikireva sündmustiku, kus kohtute Kuningas Rästahabega, kes on tuntud oma eriskummalise habeme poolest. See lugu ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid sisaldab ka olulisi elutarkusi ja õpetlikke momente, mis aitavad kujundada noorte lugejate väärtushinnanguid.

Kui oled otsimas ideaalset esimest raamatut oma lapsele või kingitust, mis inspireeriks väikest lugejat, siis "Kuningas Rästahabe" on kindel valik. See on raamat, mis ei unune – see kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja õppetunde iga kord, kui lugu uuesti ette võtate.

Kasuta võimalust sukelduda koos lapsega klassikaliste muinasjuttude maailma, kus iga lehekülg on täis seiklust ja fantaasiat. "Kuningas Rästahabe" on raamat, mis toob lugemisrõõmu ja väärtuslikke hetki teie ühiseks ajaveetmiseks.