KUNST ÕPIK 4.-6. KL

KUNST ÕPIK 4.-6. KL

Autor: Hans Gabral

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Algkooli õpikud ja töövihikud
2004 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.84€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid põnevat ja harivat kunstiõpikut, mis oleks abiks 4.-6. klassi õpilastele? Hans Gabrali "Kunstiõpik 4.-6. kl" võib olla just see, mida vajad. See õpik on loodud vastavalt kehtivale õppekavale ning pakub kolme haaravat teemat: esemete ja stseenide kujutamine nii ruumis kui ka tasapinnal, pildikunsti mitmekülgne maailm ning disaini ja kujunduse põhimõtted nii kolmemõõtmelises kui ka kahemõõtmelises vormis.

Õpik on suurepärane ressurss, mis toetab sind, kui sa püüad saavutada kunstiõpetuse ainekavas püstitatud sihte. Lisaks sellele, et õpik on suunatud õpilastele, on see ka väärtuslik abimees õpetajatele, pakkudes neile inspiratsiooni ja praktilisi soovitusi, kuidas muuta kunstitunnid veelgi kaasahaaravamaks ja elavamaks.

Hans Gabrali loodud õpik on rikastatud selgete näidete ja juhistega, mis aitavad sul mõista kunsti olemust ja selle erinevaid väljendusviise. Kui sulle meeldib kunst ja soovid oma oskusi arendada, siis see õpik on mõeldud just sulle. Avasta kunsti maailma uudsel ja põneval moel, arendades samal ajal oma loovust ja tehnilisi oskusi.