Kuradil on lapse nägu

Kuradil on lapse nägu

Autor: Marek Kahro

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Krimi ja põnevus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas tunnete põnevuse kihinat, kui suvepäike kõige kõrgemal ja jaanituled süttivad? Eesti kirjanik Marek Kahro viib teid sügavale Põlvamaa südamesse, kus idüllilise külaelu varjus hakkavad toimuma seletamatud sündmused. "Kuradil on lapse nägu" on lugu, mis haarab teid oma keerdkäikude ja saladustega, kus iga nurga taga võib peituda uus mõistatus.

Kui väikeses külas puhkeb jaanipäeva eelõhtul tulekahju, astub lavale Hando Oras – detektiiv, kes on tuntud oma oskuse poolest lahendada kõige keerukamaid juhtumeid. Kuid kui teinegi tulekahju põhjustab kohaliku elaniku surma, hakkab Oras paljastama külaelanike omavahel põimunud ja keerulisi suhteid.

Peagi avastab uurija, et hiljutised traagilised sündmused on seotud sajanditetaguse nõiaprotsessiga, mis lõppes noore talupoja surmaga tuleriidal. Kas Oras suudab tabada salapärase kurjategija, enne kui veel rohkem elusid kaotatakse?

Marek Kahro, kes on tuntud oma ajalooliste teadmiste ja põnevate süžeeliinide poolest, on loonud teose, mis ei jäta ükskõikseks. "Kuradil on lapse nägu" on mitte ainult põnevusromaan, vaid ka ajalooline uurimus, mis toob esile ammuste aegade varjatud lood. See raamat on järg Kahro varasemale teosele "Seal, kus näkid laulavad", mis võitis "Bestseller 2015" kirjanduskonkursil ilukirjanduse kategoorias esikoha.

Kui teid köidavad Eesti ajaloo müsteeriumid ja põnevad krimilood, siis on "Kuradil on lapse nägu" teie jaoks ideaalne lugemisvara. Avastage, kuidas mineviku varjud mõjutavad olevikku, ja sukelduge Marek Kahro meisterlikult loodud põnevusromaani lehekülgedele.