Kuritegu kloostris

Kuritegu kloostris

Autor: Catherine Moloney

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
22.99€
Osta
"Kuritegu kloostris" on Catherine Moloney põnevusromaan, mis viib sind St. Cecilia kloostri müstilisse ja ohtlikku maailma. Kloostri rahu puruneb, kui armastatud munk, kelle varandus on kloostri püsimajäämise aluseks, leitakse surnuna. Kuid see pole veel kõik – peagi avastatakse pihitoolist kägistatud nunn ja järgnevad veelgi jubedamad sündmused. Kes on nende kuritegude taga ja mis on nende motiiv? Ja kõige olulisem küsimus: kas need surmad jäävad viimaseks?

Uurija Gilbert Markham koos oma truu, kuid stiilitundetu ja taktitundetu abilise Noakesiga asuvad keerulist mõistatust lahendama. Markhami kallim Olivia, kelle minevik on täis saladusi, leiab end samuti sündmuste keerisest.

Catherine Moloney on varem avaldanud samas sarjas raamatud "Kuritegu koorikoolis" (2022) ja "Kuritegu koolis" (2023). Moloney oskuslik kirjutamisstiil ja pingeline süžee hoiavad lugejat pidevas põnevuses, tehes temast ühe tänapäeva põnevuskirjanduse säravaima tähe.

Kui otsid haaravat ja pingelist lugemist, mis hoiab sind viimase leheküljeni oma kütkes, siis on "Kuritegu kloostris" just sulle. Avasta kloostri saladused ja saa osa põnevast uurimisest, mis ei jäta kedagi külmaks.