Kurja kala kohvik

Kurja kala kohvik

Autor: Hasso Krull

Kirjastus: KAKSIKHAMMAS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta Hasso Krulli maagiline maailm raamatus "Kurja kala kohvik", mis on suunatud 2–5-aastastele uudishimulikele lugejatele. See on lugu ühest omapärasest kalast, kellele meeldib teisi näpistada, kuid kes leiab end peagi üksindusest ja seikluste keerisest. Sinu väike lugeja saab ise otsustada, kas lugu lõppeb õnnelikult või mitte.

Marja-Liisa Platsi elavate ja värviküllaste akrüülmaalidega illustreeritud raamat viib sind sügavale veealuse maailma südamesse, kus kuri kala avastab, et tema armastus näksimise vastu on teda üksildaseks teinud. Kuidas ta sellest olukorrast välja tuleb? Kas ta leiab sõpru või jääbki üksi oma kohvikusse?

Selles raamatus on peidus palju rohkem kui lihtsalt meelelahutus. See on võimalus õpetada lastele väärtuslikke elutunde, nagu sõpruse tähtsus ja teiste tundete mõistmine. Sinu laps saab kaasa elada, kuidas kuri kala õpib oma käitumise tagajärgedest ja otsib võimalust muutuda.

Kas soovid, et sinu laps õpiks empaatiat ja sõprust läbi lõbusa ja kaasahaarava loo? "Kurja kala kohvik" on just see raamat, mis viib sinu lapse fantaasia lendama ja õpetab samal ajal olulisi elutarkusi. Võta aega, et koos lapsega sukelduda selle värviküllase loo lehekülgedele ja avastage koos, milliseks kujuneb kurja kala saatus.