KUS ON MINU EMA?

KUS ON MINU EMA?

Autor: Gerda Kroom

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Kas olete valmis avastama loodust läbi mänguliste riimide ja elavate illustratsioonide? Gerda Kroomi "Kus on minu ema?" on loodud just teie pisikesele uudishimulikule loodusehuvilisele. See armas papiraamat on kujundatud loomakujuliselt, mis muudab lugemiskogemuse veelgi lõbusamaks ja kaasahaaravamaks.

Raamatu lehekülgedel on loomad, kelle silmad tõesti liiguvad, tuues tegelased justkui ellu ja köites teie lapse tähelepanu. Iga lehekülg on täis riime ja rütmi, mis aitavad arendada keeletunnetust ja lugemisoskust.

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on tõeline rõõm igale väikelapsele, on siiski soovitatav jälgida, et raamatut ei jääks käeulatusse alla kolmeaastastele lastele. Väikeste osade tõttu võib esineda lämbumisoht, seega palun hoidke silm peal, et teie laps naudiks lugemist ohutult.

"Kus on minu ema?" on suurepärane viis siduda lugemisharjumus loodusearmastusega, aidates teie lapsel mõista loomade ja nende emade vahelisi suhteid. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki igas vanuses. Kas olete valmis sukelduma seiklusse koos Gerda Kroomi loodud tegelastega?