Kus on minu kodu?

Kus on minu kodu?

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.87€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas muuta õppimine oma lapse jaoks põnevaks? "Kus on minu kodu?" on raamat, mis pakub just seda – hariduslikku meelelahutust, mis köidab väikese lugeja tähelepanu ja arendab tema oskusi. See interaktiivne teos kutsub lapsi avastama erinevaid elupaiku, sidudes kokku pildid ja nende vastavad kodud.

Raamatu lehitsemine on kui peitusemäng, kus iga lehekülg peidab endas uut ja põnevat avastust. Lapsed saavad raamatu kaudu mitte ainult õppida, kuidas erinevad loomad ja esemed omavahel seostuvad, vaid ka arendada oma peenmotoorikat ja mälu, otsides ja sobitades kokku pilte. See on suurepärane viis, kuidas ühendada mäng ja õppimine, pakkudes samal ajal ka lõbusat ajaviidet.

Kui sinu väike uudishimulik avastaja armastab uusi teadmisi koguda ja põnevaid mänge mängida, siis on "Kus on minu kodu?" ideaalne valik. Raamat aitab lapsel mõista maailma mitmekesisust ja õpetab teda märkama detaile, mis on igapäevaelus nii olulised. Võta aega, et koos lapsega sukelduda selle raamatu värvikirevasse maailma ja avastage koos, kus on iga tegelase kodu.