Kus on need lapsed nüüd?

Kus on need lapsed nüüd?

Autor: Mary Higgins Clark,Alafair Burke

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Krimi ja põnevus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
32.99€
Osta
Apollo
34.95€ / 33.20€
Osta
Kas olete valmis sukelduma südamekloppimist tekitavasse müsteeriumisse, mis haarab teid oma külmavärinaid tekitavate keerdkäikudega? Mary Higgins Clarki ja Alafair Burke'i ühiselt loodud teos "Kus on need lapsed nüüd?" viib teid tagasi Nancy Harmoni maailma, kus põnevus ja oht varitsevad iga nurga taga.

Üle nelja aastakümne on möödunud ajast, mil esmakordselt kohtusime Nancy ja tema lastega Mary Higgins Clarki läbimurderomaanis "Kus on lapsed?". See raamat ei olnud mitte ainult müügiedetabelite tipp, vaid ka määrav teetähis põnevusromaani žanris. Nüüd, aastaid hiljem, astuvad Nancy täiskasvanud lapsed, Mike ja Melissa, taas vastamisi oma elu kõige rängema katsumusega.

Melissa, kes on nüüdseks edukas advokaat ja podcastide looja, seisab silmitsi oma uue kasutütre Riley kadumisega. See sündmus äratab taas mälestused omaenda lapsepõlve traagilisest röövimisest. Koos venna Mike'iga, kes on samuti oma lapsepõlve varjudega võidelnud, asuvad nad meeleheitlikule otsingule, et leida Riley ja kaitsta teda kõige hullemast.

Mary Higgins Clarki pärand elab edasi selle pingelise ja kaasahaarava loo kaudu, mis paneb teid kaasa elama iga peatüki ja leheküljega. "Kus on need lapsed nüüd?" on mitte ainult austusavaldus põnevuskirjanduse suurmeistrile, vaid ka iseseisev teos, mis seisab kindlalt oma jalul, pakkudes uusi keerdkäike ja sügavat psühholoogilist pinget.

Kui olete valmis avastama, kuidas Nancy ja tema laste elud on aastate jooksul muutunud ja millised uued väljakutsed neid ees ootavad, siis ärge jätke kasutamata võimalust sukelduda sellesse paeluvasse lugu. "Kus on need lapsed nüüd?" hoiab teid lõpuni oma kütkes, pakkudes põnevust ja üllatusi, mis panevad teie südame kiiremini põksuma.