Kus sa? Mis sa?

Kus sa? Mis sa?

Autor: Kertu Sillaste

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsid põnevat ja teistmoodi raamatut, mis köidaks nii sinu kui ka sinu pere noorimate liikmete tähelepanu? Kertu Sillaste loominguline teos "Kus sa? Mis sa?" viib sind avastusretkele läbi piltide, kus iga lehekülg on nagu väike mõistatus. See on raamat, mis ei vaja sõnu, et lugu jutustada – iga pilt on nagu peidetud aare, mida avastada.

Kujutle, et näed vaid osa jalast või käest, sulgedest või sabast. Kes või mis võiks olla selle taga? Lehekülje pööramisel avaneb vastus, tuues esile tegelase kogu hiilguses. Seejärel on sinu kord rääkida lugu – kuhu see tegelane täna küll sattus, mida koges või nägi?

Raamatu illustratsioonid on loodud igapäevastest esemetest, alates nööpidest ja pusletükkidest kuni pliiatsijuppide, kivikeste ja samblikuni. See pakub suurepärast inspiratsiooni ja ideid, kuidas saaksid enda ümber leiduvatest materjalidest ise kunsti luua.

Kertu Sillaste on tuntud oma ainulaadsete autoriraamatute poolest, mis on pälvinud laialdast tunnustust. Tema varasemad teosed, nagu "Appi!" ja "Kõige ilusam seelik", on valitud Eesti kauneimate lasteraamatute hulka. "Kus sa? Mis sa?" on veel üks tema teos, mis kindlasti väärib kohta sinu raamaturiiulis. Kas oled valmis avastama, millised lood ja tegelased peituvad nende lehekülgede vahel?