KÜSIDES TARGEMAKS. MESILANE JA TEISED PUTUKAD

KÜSIDES TARGEMAKS. MESILANE JA TEISED PUTUKAD

Autor: Friederun Reichenstetter,Helen Seeberg

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete kunagi peatunud ja mõelnud, mis toimub selle sumina ja põrina all, mis kostub värvikirevast lilleaiast? "Küsides targemaks. Mesilane ja teised putukad" on Friederun Reichenstetteri ja Helen Seebergi loodud interaktiivne teos, mis viib teid avastusretkele läbi putukate imelise maailma.

See spiraalköites viktoriiniraamat on suurepärane võimalus oma teadmisi putukatest proovile panna. Iga küsimus on justkui väike mõistatus, millele saate vastata kolme pakutud variandi seast. Kui olete oma valiku teinud, leiate lehekülje teiselt poolelt õige vastuse koos hulga paeluvate faktidega.

Kas teadsite, kuidas mesilased omavahel suhtlevad või millised on kimalaste erilised omadused? See raamat ei paku mitte ainult vastuseid, vaid laiendab teie teadmisi putukate käitumisest, eluviisidest ja nende rollist meie ökosüsteemis. See on ideaalne lugemine uudishimulikele loodusesõpradele, kes soovivad süveneda putukate mitmekesisesse maailma.

Kutsun teid üles avastama, kui põnev ja oluline on iga väike tiivuline või roomav elanik meie looduses. "Küsides targemaks. Mesilane ja teised putukad" on teie teejuht putukate tundmaõppimisel ja looduse paremal mõistmisel. Kas olete valmis avastama, mis peitub lillede ja rohu sees peidus?