Küsimused ja vastused. Erilised loomad

Küsimused ja vastused. Erilised loomad

Autor: Joanna Neville

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Avasta põnevust tekitavat loomade maailma Joanna Neville'i raamatuga "Küsimused ja vastused. Erilised loomad", mis viib sind rännakule läbi loomariigi hämmastavate faktide ja saladuste. See interaktiivne klapiraamat on suurepärane teejuht, mis aitab sul mõista loomade erakordseid võimeid ja omadusi, mis neid meie planeedil ainulaadseks teevad.

Kas oled kunagi mõelnud, milline loom võib elada kõige kauem või kuidas nad suudavad keerulises maailmas orienteeruda? Joanna Neville'i teos pakub vastuseid nendele küsimustele, avades ukse loomade imelisse maailma, kus iga lehekülg on täis üllatusi. Saad teada, millised loomad omavad rekordilisi tiitleid ja millised on nende erilised "supervõimed", mis aitavad neil ellu jääda.

Raamat ei piirdu ainult tänapäeva loomadega, vaid heidab pilgu ka minevikku, tutvustades väljasurnud liike, kes kunagi meie planeeti asustasid. Lisaks saad vastuse intrigeerivale küsimusele: kes on see pelutav olend, keda isegi elevandid kardavad?

"Küsimused ja vastused. Erilised loomad" on hariv ja kaasahaarav lugemine nii noortele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad avardada oma teadmisi loomariigist. Raamat on rikastatud värvikate illustratsioonide ja lihtsasti mõistetavate seletustega, mis muudavad õppimise lõbusaks ja meeldejäävaks.

Kui oled loodushuviline või lihtsalt uudishimulik, siis see raamat on just sulle. Lase oma uudishimul lennata ja avasta loomade maailma kõige põnevamad saladused Joanna Neville'i kaasakiskuvas teoses.