Küsimused ja vastused. Sõidame!

Küsimused ja vastused. Sõidame!

Autor: Joanna Neville

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas hiiglaslikud laevad suudavad veepinnal hõljuda või miks lennukid ei kuku lihtsalt taevalaotusest alla? Või äkki oled uudishimulik, kas kõik rongid veerevad ratastel ja kuidas hõljukid suudavad veepinna kohal püsida? Kui need küsimused sind kõnetavad, siis Joanna Neville'i "Küsimused ja vastused. Sõidame!" on just see raamat, mida sa vajad.

See raamat on suurepärane sissejuhatus erinevate sõidukite imelisse maailma, alates igapäevasest jalgrattast kuni tulevikku vaatava robotautoni. Raamat on mõeldud eelkõige koolieelikutele ja noorematele koolilastele, pakkudes neile põnevat ja harivat lugemiskogemust. Raamatust leiad vastused küsimustele nagu, kui kiiresti suudab maailma kiireim auto sõita või kui kaugele on võimalik hüpata mootorrattaga.

Joanna Neville'i teos on rikastatud värvikate ja haaravate illustratsioonidega, mis muudavad õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks. Klapiraamatu formaat lisab avastamisrõõmu, kuna iga lehekülg peidab endas uusi üllatusi ja teadmisi sõidukite kohta. See on ideaalne vahend vanematele, kes soovivad oma laste uudishimu ja teadmisi transpordivahenditest toita.

Kui sinu väike avastaja on valmis sukelduma sõidukite maailma saladustesse, siis "Küsimused ja vastused. Sõidame!" on raamat, mis viib teid mõlemad põnevale teekonnale läbi inimkonna transpordiajaloo ja tuleviku. Avasta koos lapsega, kuidas tehnoloogia ja innovatsioon on kujundanud meie liikumisviise ja kuidas need jätkuvalt arenevad. See raamat ei ole mitte ainult lõbus lugemine, vaid ka väärtuslik õppevahend, mis aitab mõista füüsika ja inseneriteaduse põhimõtteid, mis muudavad sõidukid nii põnevaks.