Küsimused vastused. Meie loomad

Küsimused vastused. Meie loomad

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud lastele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Varsti müügil
Kas oled valmis avastama loomade maailma uudsel ja põneval moel? "Küsimused vastused. Meie loomad" on raamat, mis pakub Sulle just seda võimalust. See teos on Sinu teejuhiks 16 armastatud looma elu ja kommete tundmaõppimisel. Iga lehekülg esitab Sulle väljakutse: küsimused, mis ärgitavad Sind mõtlema ja uurima. Kui oled vastuse leidnud, on Sul võimalus ennast premeerida – raamatuga on kaasas lõbusad kleepsud, mis ootavad, et Sa neid õigete vastuste tähistamiseks kasutaksid.

Autor on kokku kogunud huvitavaid fakte ja küsimusi, mis panevad Sind vaatama tuttavate loomade elu uue nurga alt. See on ideaalne vahend, et avardada oma teadmisi ja mõista paremini meie neljajalgseid sõpru. Raamat on suurepärane kaaslane nii lastele kui täiskasvanutele, kes soovivad oma teadmisi loomadest proovile panna ja samal ajal lõbusalt aega veeta.

Kas oled valmis avastama, milliseid saladusi peidavad endas meie loomad? Võta "Küsimused vastused. Meie loomad" kätte ja lase oma uudishimul lendu tõusta. Avasta, õpi ja tunnusta ennast iga õige vastusega. Head nuputamist!