Kust tulid muinasjutud?

Kust tulid muinasjutud?

Autor: Epp Petrone

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Muinasjutud
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
17.50€
Osta
Apollo
17.95€ / 17.05€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kust pärinevad need põnevad ja õpetlikud lood, mida lapsepõlves kuulsite? Epp Petrone raamat "Kust tulid muinasjutud?" viib teid rännakule läbi erinevate kultuuride, avades ukse maailma, kus iga muinasjutt peidab endas tarkust või naerutab lugejat, tihti ka mõlemat korraga.

Näiteks Kuuba päritolu lugu "Prussakas Martina" ei ole lihtsalt meelelahutus, vaid õpetab austama vanemate inimeste tarkust. Samas, "Taevas ja põrgu" - muinasjutt Hiinast - rõhutab koostöö olulisust. Need lood on Eesti lastele enamasti uued ja põnevad, pakkudes värskeid perspektiive ja õppetunde.

Epp Petrone on osavalt valinud ja jutustanud lood uues valguses, tuues esile nende universaalsed sõnumid. Isegi tuttavad Eesti muinasjutud, nagu lugu kavalast rebasest, kes soovib kirpudest vabaneda, on esitatud uuest küljest, andes vanadele lugudele uue elu.

"Kust tulid muinasjutud?" on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka haridust. See on ideaalne lugemine neile, kes soovivad oma silmaringi laiendada ja avastada, kuidas erinevad kultuurid on sarnaste sõnumitega lugusid jutustanud. Kas olete valmis sukelduma muinasjuttude maailma, mis on täis tarkust, naeru ja avastamisrõõmu?