Kustutatud poiss

Kustutatud poiss

Autor: Garrard Conley

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Tutvuge Garrard Conley liigutava ja sügavalt isikliku looga "Kustutatud poiss", mis räägib noore mehe eneseotsingutest ja võitlusest oma seksuaalsuse aktsepteerimise nimel. See raamat on aus ja avameelne ülevaade ühe Arkansase väikelinna baptistipastori poja elust, kes seisab silmitsi ühiskonna ja usuliste normidega, mis on vastuolus tema sisemise tõega.

Conley kirjeldab oma teekonda läbi hirmu ja enesevastuolu, mis saavutab haripunkti hetkel, kui ta on sunnitud valima oma pere, sõprade ja usu ning oma seksuaalse identiteedi vahel. Selle valiku tulemusena satub ta teraapiaprogrammi, mis lubab muuta ta heteroseksuaalseks ja "puhastada" teda homoseksuaalsusest. Kuid selle asemel, et lasta end muuta, avastab Conley oma tõelise mina ja õpib armastama ennast sellisena, nagu ta on.

Conley kirjutab oma kogemustest poeetiliselt ja sügavalt, pakkudes lugejatele võimalust mõista armastuse ja eneseaktsepteerimise tähtsust. Tema lugu on ühtaegu nii valus kui ka inspireeriv, näidates, et armastus võib õitseda ka kõige raskemates olukordades.

2018. aastal vändati Conley autobiograafilise teose põhjal film "Kustutatud poiss", kus tuntud näitlejad nagu Nicole Kidman, Russell Crowe ja Lucas Hedges toovad ekraanile selle võimsa loo. Raamat ja film on mõlemad kriitiliselt tunnustatud ja on aidanud tõsta teadlikkust seksuaalse identiteedi ja konversiooniteraapia teemadel.

Kui otsite südantsoojendavat ja mõtlemapanevat lugemist, mis käsitleb inimlikkust ja isiklikku kasvu, siis "Kustutatud poiss" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks ja mille sõnum resoneerib paljude inimeste südameis.