Kütkestav kurjus

Kütkestav kurjus

Autor: Annie Ward

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kui hästi te tegelikult oma lähedasi tunnete? "Kütkestav kurjus", autoriks Annie Ward, on põnevusromaan, mis viib teid sügavale täiusliku fassaadi taha peitunud tumedate saladuste maailma.

Raamatu keskmes on Maddie ja Iani lugu, mis algas kui juhuslik kohtumine Euroopa peol. Ian oli Briti armee sõdur ja Maddie kirglik reisikirjanik. Nende armulugu tundus olevat nagu muinasjutt, kuid peagi pöördub see õudusunenäoks. Aastaid hiljem Ameerika äärelinnas elades näib nende elu olevat ideaalne, kuid Maddie näol olevad armid peale matkalt saadud õnnetust on vaid esimene märk peidus olevatest probleemidest.

Maddie teraapiaseansid paljastavad järk-järgult tema sügavaimad hirmud: abikaasa Iani posttraumaatiline stressihäire, mure nende poja Charlie turvalisuse pärast ja keeruline minevik, mis on neid Maddie parima sõbranna Jo'ga sidunud. Lugeja viiakse rännakule läbi aegade ja kohtade – alates Balkani sõjatandrilt kuni Inglismaa ja Iraagi kaudu Manhattanile, kuni jõutakse tavalise Kansase koduni.

See on lugu armastusest, hirmust ja reetmisest, mis kulmineerub saatuslikul päeval, kui hädaabinumbrile tehtud kõne toob sündmuspaigale politsei, avastamaks kohutava veretöö. "Kütkestav kurjus" on lugu, mis ei jäta teid külmaks, sundides küsima, kui palju me tegelikult teame inimestest, keda armastame. Kas olete valmis sukelduma Maddie ja Iani keerulisse maailma, et avastada, mis juhtub, kui täiuslik abielu viib täiusliku kuriteoni?