Kutsika-Aabits

Kutsika-Aabits

Autor: Mati Soonik

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.26€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled kunagi unistanud, et sinu parimaks sõbraks saab truu neljajalgne kaaslane? "Kutsika-Aabits" autorilt Mati Soonikult on just see raamat, mida vajad, et teha oma unistus tõelisuseks. See teos on loodud spetsiaalselt sinu jaoks, et aidata sul mõista ja õpetada oma väikest kutsikat, kes on sinu koju saabunud.

Mõtle hetkeks, kui põnev on näha, kuidas sinu uus sõber avastab maailma sinu kõrval. Kuidas sa tagad, et ta kasvab üles tervena ja õnnelikuna? "Kutsika-Aabits" annab sulle kõik vajalikud teadmised ja nõuanded. Alates sellest, kuidas valida õiget magamiskohta, kuni toitumise ja igapäevase hoolduseni, on see raamat suurepärane teejuht igale tulevasele koeraomanikule.

Mati Soonik, kellel on aastatepikkune kogemus koerte koolitamisel, jagab oma teadmisi ja kogemusi, et saaksid vältida levinumaid vigu ja mõista paremini oma kutsika vajadusi. "Kutsika-Aabits" ei ole lihtsalt raamat - see on sinu esimene samm usaldusväärse ja armastava suhte loomisel oma uue neljajalgse pereliikmega.

Lase end juhendada ja avasta, millised seiklused ootavad sind ja sinu kutsikat. Kas oled valmis alustama? "Kutsika-Aabits" on sinu käepärane abiline sel teekonnal.