Kutsu kanaarilinnud koju

Kutsu kanaarilinnud koju

Autor: Laura Barrow

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
37.99€
Osta
Apollo
39.95€ / 37.95€
Osta
Laura Barrowi südantsoojendav romaan "Kutsu kanaarilinnud koju" on lugu, mis puudutab sügavalt iga lugeja hinge. See on jutustus kolmest õest, kes pärast aastaid kestnud võõrandumist naasevad oma lapsepõlvekoju Louisianas, et astuda vastu mineviku varjudele ja lahendada lapsepõlves lahendamata jäänud müsteerium.

Kui Savannah oli vaid nelja-aastane, kadus tema kaksikõde Georgia jäljetult nende väikeses kodulinnas Louisianas, mis purustas nende pere. Nüüd, aastakümneid hiljem, kutsub Savannah oma õdesid Rayanne'i ja Sue Ellenit tagasi lapsepõlvekodusse, et täita lapsepõlves antud lubadus ja kaevata välja ajakapsel, mis nad kunagi üheskoos peitsid. Kuid kodulinna naasmine toob endaga kaasa mitte ainult nostalgiat, vaid ka silmitsi seismise oma mineviku ja kangekaelse vanaemaga.

Kui õed sorteerivad läbi lapsepõlveaegseid esemeid, leiavad nad juhuslikult foto, mis on tehtud päeval, mil Georgia kadus. Foto taustal on näha tuttavat naist, mis paneb õed kahtlema kõiges, mida nad seni on teadnud. Kuigi Sue Ellen ja Rayanne soovivad mineviku selja taha jätta ja eluga edasi minna, ei suuda Savannah loobuda mõttest leida see salapärane naine üles. Ta usub, et naine võib olla võti nende õe kadumise mõistatuse lahendamiseks.

Romaanis "Kutsu kanaarilinnud koju" kujutatakse õdede vahelisi keerulisi suhteid, mis on täis pingeid ja rivaalitsemist, kuid ka ühiseid mälestusi ja armastust. Otsingud, mis viivad nad lähemale tõele Georgia kadumise kohta, sunnivad iga õde vaatama sügavale iseendasse ja hindama uuesti oma arusaamu sellest saatuslikust päevast, üksteisest ja ka endast. Läbi nende katsumuste mõistavad nad, et vanaema on alati teadnud üht olulist tõde: perekond on kõige tähtsam.

See romaan on justkui rännak läbi aja ja emotsioonide, mis ei jäta kedagi külmaks. Kui oled huvitatud perekonnadünaamikast, saladuste paljastamisest ja andestamise jõust, siis "Kutsu kanaarilinnud koju" on raamat, mis peaks kindlasti sinu lugemisnimekirja kuuluma.