KUU MÄNNIPUUDES. KLASSIKALISED HAIKUD. IDAMAADE TARKUS

KUU MÄNNIPUUDES. KLASSIKALISED HAIKUD. IDAMAADE TARKUS

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Luule
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas otsite hingepaitavat luulekogemist, mis viib teid rahuliku meelerännakule? "Kuu männipuudes: Klassikalised haikud. Idamaade tarkus" on teos, mis avab ukse Jaapani kultuuri sügavustesse, pakkudes teile võimalust kogeda haiku – vaimustavat luulevormi, mis on sügavalt juurdunud zen-budismi filosoofias.

Haiku, see kolmerealine luulevorm, on tuntud oma võime poolest tabada hetke essentsi ja väljendada seda lihtsuse ning sügavuse kaudu. Selles raamatus leiate sada erakordset haikut, mis on loodud selliste tunnustatud Jaapani luuletajate poolt nagu Basho, Buson ja Chiyo-ni, kelle sõnakunst on aastasadu inimesi inspireerinud.

Iga haiku on nagu peegeldus loodusest või inimhinge peenetest liikumistest, mis on püütud kirja vaid mõne sõnaga, kuid millel on võime puudutada teie südame sügavaimaid kihte. "Kuu männipuudes" on mitte ainult luulekogu – see on vaimne teejuht, mis aitab teil leida ilu ja tarkust igapäevaelu lihtsates momentides.

Kui soovite oma meeli rikastada ja avastada Jaapani luule varjatud aardeid, siis see raamat on just teile. Lubage endale hetk rahu ja vaikust ning sukelduge "Kuu männipuudes" lehekülgedele, et kogeda idamaade tarkust ja klassikalise haiku ajatut ilu.