Kuukerijad

Kuukerijad

Autor: Marje Ernits

Kirjastus: RANDVELT KIRJASTUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.50€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi unistanud Kuu kingituseks saamisest? Marje Ernitsa põnevik "Kuukerijad" viib teid aastasse 2835, kus üks noormees nimega Teo annab lubaduse võita ühe tütarlapse südant, pakkudes talle midagi enneolematut – Kuu ennast. See romantiline žest muutub aga peagi ulatuslikuks ettevõtmiseks, mis seab sihiks Kuu rikkalike varade ammutamise. Ent kui Teo avastab Kuul elu, muutub projekt kontrollimatuks, viies lõpuks inimkonna katastroofini.

Elu Maal on hävinud, kuid ellu on jäänud Teo armastatu, arheoloog Ida, kes on pühendunud iidsete templite uurimisele, ning kaks väikest jaapani tüdrukut. Ida, kes leiab end ootamatult matriarhi rollist, seisab silmitsi väljakutsega tagada elu jätkumine maa-alustes tingimustes.

Marje Ernits, kes on tuntud kui üks produktiivsemaid Eesti kirjanikke ja kelle võrdluses on mainitud ka Kaugverit, alustas kirjanikuteed hilisemas eas, kuid on juba jõudnud võita mitmeid auhindu romaanivõistlustel. Elades Lõuna-Eestis Kanepi vallas, on kunstnikuharidusega Ernits tõestanud, et kirjanduslik anne ei küsi vanust.

"Kuukerijad" on lugu, mis ühendab endas ulmet, romantikat ja põnevust, pakkudes lugejale kaasahaaravat sissevaadet tuleviku maailma, kus tehnoloogia ja inimlikud tunded põrkuvad ettenägematul moel. Kas Teo ja Ida suudavad leida tee ellujäämiseks ja uue alguse loomiseks? Avastage see Marje Ernitsa haaravas teoses.