KUULEKAS KARTUL

Kategooria: Varia
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.86€
Hetkel pole saadaval
Kas teadsid, et kartul, see tagasihoidlik mugul, on tegelikult pärit kaugest Lõuna-Ameerikast? Just seal, 16. sajandi paiku, avastasid hispaanlased selle maitsva ja toitva taime, mis hiljem levis üle kogu maailma. Eestimaa pinnale jõudis kartul 18. sajandil ja on sellest ajast peale olnud meie esivanemate toidulaual asendamatu.

Nüüd on sul võimalus avastada kartuli mitmekülgsust läbi Martti Koppeli silmade. Tema raamat "Kuulekas Kartul" on tõeline maiuspala kõigile, kes hindavad kodust ja südantsoojendavat toitu. Martti, kes on tuntud oma oskuste poolest köögis, paljastab selles teoses oma kõige armastatumad kartuliretseptid. Üks tema suurtest lemmikutest on ahjukartulid – need krõbedad, kuldpruunid ja maitsest tulvil mugulad, mis sobivad ideaalselt nii argiõhtuks kui ka pidulauale.

"Kuulekas Kartul" ei ole lihtsalt retseptiraamat; see on kummardus kartuli mitmekesisusele ja selle olulisele kohale Eesti köögis. Avasta uusi maitseid ja ammuta inspiratsiooni, et muuta oma järgmine toidukord eriliseks. Kas oled valmis kartuli imelisse maailma sukelduma?