Küülik ja Mäger - Sõpruse jõud

Küülik ja Mäger - Sõpruse jõud

Autor: Aleksei Serov

Kirjastus: PLANET 27 MTÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete valmis sukelduma maagilisse loodusmaailma, kus sõprus ja seiklus käivad käsikäes? "Küülik ja Mäger - Sõpruse jõud" on Aleksei Serovi sulest pärit lasteraamat, mis viib teid südantsoojendavale rännakule koos kahe võluva tegelasega.

Aleksei Serov, Narva linnas sündinud ja seal praegugi elav kirjanik, on oma juured sügavalt Eesti pinnasesse kasvatanud, pärinedes perekonnast, kes on Jõgevamaal elanud juba 17. sajandist saadik. Autori mitmekesine taust, mis hõlmab kogemusi noorsootöötajast loodusaktivistini, on andnud talle ainulaadse vaatenurga, mida ta oma teostes jagab.

Raamatus "Küülik ja Mäger" kohtute armastatud tegelastega, kes elavad metsas ja kelle igapäevaelu on täis põnevaid seiklusi. Need lood ei ole ainult kaasakiskuvad, vaid õpetavad ka noortele lugejatele väärtuslikke elutarkusi. Raamat räägib sellest, kuidas mõista teiste tundeid ja kuidas olla toeks, kui sõber satub raskustesse.

Iga peatükk on rikastatud detailsete ja lastepäraste illustratsioonidega, mis lisavad humoorikaid nüansse ja pakuvad lastele avastamisrõõmu. Lisaks on lood täis huvitavaid fakte loodusest, tutvustades noortele lugejatele taimede ja loomade käitumist. Raamatu lõpus ootavad lapsi küsimused ja mõistatused, mis julgustavad neid loetuga süvitsi minema ja oma tähelepanuvõimet arendama.

Aleksei Serovi "Küülik ja Mäger" on pälvinud tunnustust ja armastust nii Eestis kui ka eesti kogukondades üle maailma, jõudes lugemisrõõmu pakkuda lastele kaugel väljaspool Eesti piire. Raamat on ideaalne lugemismaterjal koolieelikutele ja algklasside õpilastele, kes on uudishimulikud ja armastavad loodusega seotud lugusid.

Lisaks raamatule on Aleksei Serovi loomingu mõju ulatunud kaugemalegi – Narva Äkkeküla puhkepargis asuvale Pähklimäele on rajatud muinasjuturada, mis põhineb "Küüliku ja Mägra" lugudel. See on avatud kõigile linnaelanikele ja külalistele, pakkudes nii noortele kui vanadele võimalust raamatu tegelaste seiklustest osa saada.

Kui soovite, et teie laps avastaks lugemise imelise maailma, siis "Küülik ja Mäger - Sõpruse jõud" on suurepärane valik. See raamat ei ole lihtsalt meelelahutus, vaid ka väärtuslik õppematerjal, mis aitab lastel mõista sõpruse tähtsust ja õppida eluks vajalikke oskusi.