Küünekunst

Küünekunst

Autor: Donna Geer,Ginny Geer

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Varia
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.00€
Osta
Kas oled kunagi unistanud küünte kaunistamisest viisil, mis peegeldaks sinu isikupära ja stiili? Donna ja Ginny Geeri raamat "Küünekunst" on justkui pilet küüneilu maailma, kus iga sõrmeküüs on potentsiaalne kunstiteos. Õdede Geeride loodud Hey, Nice Nails! salong Californias Long Beachis on tuntud kui koht, kus maniküür tõuseb uuele tasemele, pakkudes midagi enamat kui lihtsalt küünte lakkimine.

Kui sa ei ela Californias, ei ole põhjust muretseda – Donna ja Ginny jagavad oma oskusi ja inspiratsiooni ka veebis. Nende blogiõpetused ja igapäevased postitused Instagramis on suurepärane allikas, kust ammutada ideid ja õppida uusi tehnikaid. Nad on oma ala asjatundjad, kelle töid on tunnustatud nii moeajakirjades – Allure, Marie Claire – kui ka populaarsetes veebiportaalides nagu StyleList ja MTV’s Style Blog.

Raamat "Küünekunst" on täis põnevaid disainilahendusi, alates klassikaliselt elegantsetest kuni julgete ja mänguliste kujundusteni, mis on võitnud südameid üle kogu maailma. See on ideaalne lugemine, kui soovid oma küünte eest hoolitsemise viia järgmisele tasemele või kui oled lihtsalt uudishimulik, milliseid imesid on võimalik küüntel luua. Avasta Donna ja Ginny Geeri maailm ja lase oma küüntel särada!