L.O.L. SURPRISE. LAHE VÄRVIMISRAAMAT

L.O.L. SURPRISE. LAHE VÄRVIMISRAAMAT

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Hetkel pole saadaval
Valmistu värviküllaseks seikluseks, mis viib sind otse L.O.L Surprise maailma südamesse! Haara oma lemmikvärvilised pliiatsid või markerid ja sukeldu pidustuste keerisesse, kus iga lehekülg on täis põnevust ja ootamatuid tegelasi. "L.O.L. SURPRISE. Lahe Värvimisraamat" kutsub sind looma oma värvikirevat pidu koos armastatud L.O.L nukkudega, kes on juba elevil, et näha, milliseid toone ja varjundeid sa neile selga lood.

See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on kutse avastada oma loomingulisust ja lasta fantaasial lennata. Iga lehekülg pakub sulle võimalust väljendada ennast läbi värvide ja anda nukkudele just sellise välimuse, nagu sina seda soovid. Kas oled valmis oma sõpradele näitama, kui särav ja omanäoline võib olla sinu kunstiline käekiri?

Kui oled L.O.L Surprise fänn või armastad lihtsalt värvimist, siis see raamat on justkui loodud sinule. Võta hetk enda jaoks, lase oma loovus valla ja naudi iga hetke selle värvimisraamatu seltsis. Sinu sõbrad L.O.L Surprise maailmast on kannatamatult ootamas, et näha, kuidas sa nende maailma veelgi erksamaks muudad.