L.O.L Surprise. Tähemärgid. Värvi ja nuputa!

L.O.L Surprise. Tähemärgid. Värvi ja nuputa!

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Hei, noor lugeja! Kas oled valmis sukelduma astroloogia värvikirevasse maailma koos oma lemmik L.O.L Surprise tegelastega? Raamat "L.O.L Surprise. Tähemärgid. Värvi ja nuputa!" on just see, mida vajad, et avastada, millised saladused peituvad tähtkujude taga.

Astroloogia on põnev ja see raamat toob sinuni iga sodiaagimärgi iseloomujooned ja saladused. Kas oled uudishimulik, milline element – kas maa, tuli, õhk või vesi – valitseb sinu tähemärki? Siit leiad vastused, mis aitavad sul mõista, kuidas need elemendid mõjutavad sinu isiksust ja käitumist.

Lisaks astroloogilisele avastusretkele pakub see raamat sulle hulgaliselt lõbusaid tegevusi. Värvi, lahenda mõistatusi ja kaunista lehekülgi kirjude kleepsudega, mis muudavad su päeva rõõmsamaks ja värvilisemaks. See on suurepärane võimalus veeta aega koos sõpradega, jagades üksteisega oma tähemärkide põnevaid omadusi ja vaadates, kuidas need teie sõpruses peegelduvad.

Raamat "L.O.L Surprise. Tähemärgid. Värvi ja nuputa!" on loodud spetsiaalselt noortele, kes armastavad loovust ja avastamisrõõmu. See on ideaalne kingitus, mis toob naeratuse igale näole ja pakub teadmisi, mis võivad sind üllatada. Võta pliiatsid ja kleepsud välja ning alusta oma isiklikku astroloogilist seiklust juba täna!