L.O.L Surprise. Talvepidu värvimisraamat

L.O.L Surprise. Talvepidu värvimisraamat

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma talvise pidustuse värvikirevasse maailma koos oma lemmik L.O.L. üllatusnukkudega? "L.O.L Surprise. Talvepidu värvimisraamat" kutsub sind avastama põnevat talvepidu, kus sinu loovus saab särada sama eredalt kui talvised tähed taevas. Haara kõige säravamad pliiatsid ja vildikad, sest just sina saad anda elu sellele külmale aastaajale oma värvidega.

See värvimisraamat on täis lõbusaid ja inspireerivaid lehekülgi, mis ootavad, et sa neile oma isikupärase puudutuse annaksid. Kasuta võimalust, et tuua soojust ja rõõmu halli talvepäeva, lisades värviküllust igale leheküljele. Sinu L.O.L. sõbrad on juba peomeeleolus ja ootavad põnevusega, milliseid värve sina nende pidurõivastele valid.

Ära karda katsetada julgete värvikombinatsioonidega ja lase oma kujutlusvõimel lennata. Iga lehekülg on võimalus luua midagi ainulaadset, mis peegeldab sinu enda stiili ja meeleolu. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on sinu võimalus olla kunstnik ja luua oma talvepidu, mis särab eredamalt kui eales varem.

Nii et, kui oled valmis oma päeva rõõmsamaks muutma ja jagama oma kunstiteoseid sõprade ja perega, siis "L.O.L Surprise. Talvepidu värvimisraamat" on just see, mida vajad. Võta hetk enda jaoks, tunne rõõmu loomisest ja lase oma talvepidu värvidel särada!