L.O.L Surprise. Tegelusraamat

L.O.L Surprise. Tegelusraamat

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma L.O.L Surprise! moemaailma? See raamat on sinu pilet glamuursele üritusele, kus sära ja stiil on au sees. "L.O.L Surprise. Tegelusraamat" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sinu võimalus olla osa moeloomise maagiast.

Kujutle hetkeks, et oled moedisainer, kes valmistub aasta kõige oodatumaks sündmuseks – L.O.L Surprise! Moenädalaks. Sinu ülesandeks on anda isikupära ja elu stiilsetele tegelastele, kes on valmis vallutama moelava. Raamat pakub sulle võimalust tutvuda nende eriliste moesõpradega, kelle iga detail on mõeldud säravaks esiletõusuks.

Võta kätte oma värvipliiatsid ja kleepsud ning lase fantaasial lennata! Iga lehekülg ootab sinu puudutust, et moenädala ettevalmistused saaksid täiuslikuks. Sinu panus on oluline, et tuua esile iga tegelase unikaalne stiil ja iseloom.

"L.O.L Surprise. Tegelusraamat" on suurepärane võimalus arendada loovust ja peenmotoorikat, pakkudes samal ajal lõputult lõbu. See on ideaalne kingitus noorele moehuvilisele või loomingulisele lapsele, kes armastab värvide ja kujunditega mängimist.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – haara oma värvipliiatsid ja liitu L.O.L Surprise! moenädala ettevalmistustega. Sinu panus loeb ja just sina võid olla see, kes lisab sellele sündmusele viimase lihvi!