L.O.L surprise. Värvimisraamat

L.O.L surprise. Värvimisraamat

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta L.O.L Surprise'i maailma oma värvide ja loovusega! See värvimisraamat kutsub sind ühinema L.O.L üllatusnukkudega, et tuua nende maailm ellu just sinu lemmiktoonidega. Anna elu nendele mänguliste disainidega lehtedele, mis on täis moekaid tüdrukuid ja nende stiilseid aksessuaare. Lisaks värvimisele saad oma loomingut veelgi erilisemaks muuta kaasasolevate säravate kleepsudega.

Kas oled valmis oma kunstioskusi proovile panema? Võta pliiatsid või vildikad ja lase fantaasial lennata, muutes iga lehekülje tõeliseks kunstiteoseks. See raamat on suurepärane võimalus veeta aega loominguliselt, arendada peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni. L.O.L Surprise'i värvimisraamat on ideaalne kingitus igale noorele kunstnikule, kes armastab moe ja üllatuste maailma.

Pane tähele, et iga värvitud leht on sinu ainulaadne meistriteos – pole kaht ühesugust! See on sinu võimalus näidata oma stiili ja jagada seda sõprade ja perega. Võta hetk endale, lase loovusel voolata ja naudi iga hetke koos L.O.L Surprise'i tüdrukutega!