LÄBEMATU KIISU. PAPIRAAMAT

LÄBEMATU KIISU. PAPIRAAMAT

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist oma pisikesele? "Läbematu Kiisu. Papiraamat" autorilt Kristi Kingo võib olla just see, mida vajate. See armas ja haarav lugu räägib kassipojast, kes ei suuda püsida paigal, et õppida hiirte püüdmise kunsti. Selle asemel otsustab ta minna õue ja avastada maailma, mis teda ümbritseb.

Raamatu väike formaat ja papist lehed teevad selle ideaalseks noortele lugejatele, kes alles õpivad tundma trükitähti ja armastavad raamatuid käes hoida. Kristi Kingo on loonud loo, mis ei ole mitte ainult lõbus ja meelelahutuslik, vaid ka õpetlik, näidates, et uudishimu ja seiklusjanu võivad viia põnevate avastusteni.

Kui sinu väike avastaja on valmis sukelduma "Läbematu Kiisu" põnevasse maailma, siis see raamat pakub neile kindlasti rõõmu ja ärgitab neid uurima oma ümbrust. Luba oma lapse fantaasial lennata koos selle vahva kassipojaga, kes õpetab, et elus on palju enamat kui vaid reeglite järgimine. Võta hetk ja avasta koos lapsega, mida tähendab olla tõeliselt uudishimulik ja julge!