Läbi tule ja vee

Läbi tule ja vee

Autor: Christian Unge

Kirjastus: HELIOS KIRJASTUS

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
23.95€ / 22.75€
Osta
Kui otsite põnevust ja adrenaliinirohket lugemist, siis Christian Unge loodud "Läbi tule ja vee" võib olla just see, mida vajate. See raamat on esimene osa haaravast Tekla-sarjast, mis viib teid sügavale Stockholmi Nobelsjukhuseti haigla seinte vahele, kus iga päev on võitlus elu ja surma vahel.

Ühel tavalisel päeval puhkeb Stockholmi kõrghoones laastav tulekahju, mis paiskab kõik kaosesse. Sündmused viitavad võimalikule terroriaktile, mis on nõudnud arvukalt inimelusid. Tekla Berg, kes on haigla erakorralise meditsiini osakonna arst, satub selle draama keskmesse, kui ta asub päästma tulest räsitud mehe elu. See mees võib olla võtmetähtsusega paljudele küsimustele – kas ta on rünnaku taga olev terrorist, süütu kannatanu või keegi, kes on Teklale isiklikult oluline?

Kui Tekla sukeldub sügavamale selle tragöödia tagamaadesse, hakkavad paljastuma nii haigla sisepoliitika kui ka allilma kuritegelikud skeemid. Ta satub vastamisi Victor Umarovi juhitud kuritegeliku perekonna impeeriumiga, mis seisab silmitsi oma eksistentsi suurima ohuga.

Christian Unge on loonud põneva maailma, kus meditsiin kohtub mõistatustega, poliitika põimub põnevusega ja iga tegelase motiivid on sama keerulised kui nende isiklikud sidemed. "Läbi tule ja vee" ei ole lihtsalt põnevusromaan – see on lugu julgusest, lojaalsusest ja sellest, kui kaugele on keegi valmis minema kaitseks neile, kes on talle kallid.

Kui olete valmis sukelduma Tekla Bergi keerulisse ja põnevusse maailma, siis haarake Christian Unge "Läbi tule ja vee" ja valmistuge teekonnaks, mis paneb teie pulsi kiiremini põksuma. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja hoiab teid lehekülgede küljes kuni viimase sõnani.