"Läbikukkunud" suvi Kunda kandis

Autor: Karmen Parijõgi

Kirjastus: PARIJÕGI AIRI

Kategooria: Noortele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
15.35€
Hetkel pole saadaval
Apollo
16.95€ / 16.10€
Osta
"Läbikukkunud" suvi Kunda kandis" on haarav ja seikluslik lugu, mille autoriks on Karmen Parijõgi. Raamat keskendub õe ja venna, Janeti ja Jensi, suvele, mis osutub kõike muud kui rahulikuks. Nende vanemad on arheoloogid, mis tähendab, et kodu on täis arheoloogilisi leide ja tööriistu, ning vanemad viibivad sageli väljakaevamistel. Janet ja Jens saadetakse suveks vanavanemate juurde, lootes veeta rahulikku ja muretut suvepuhkust.

Kuid nende ootused purunevad, kui suvi Kunda kandis muutub ootamatult põnevaks ja seiklusrikkaks. Uued sõbrad, avastused ja ootamatud sündmused muudavad Janeti ja Jensi suve täielikult. Nad satuvad olukordadesse, mis panevad proovile nende julguse ja nutikuse ning avavad nende silmad ajaloo ja arheoloogia põnevatele külgedele.

Karmen Parijõgi on oskuslikult põiminud loo, mis haarab nii noori kui ka vanu lugejaid. Tema kirjeldused Kunda kandi loodusest ja arheoloogilistest leidudest on elavad ja kaasahaaravad. Raamat pakub mitte ainult meelelahutust, vaid ka harivat sisu, mis võib äratada huvi ajaloo ja arheoloogia vastu.

Kui otsid raamatut, mis pakub põnevust, seiklusi ja uusi teadmisi, siis "Läbikukkunud" suvi Kunda kandis" on just sulle. See on ideaalne lugemine nii noortele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad hästi kirjutatud ja kaasahaaravaid lugusid.