LÄBITANTSITUD TALLAD

LÄBITANTSITUD TALLAD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.49€
Osta
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub muinasjututegelastega pärast seda, kui nad on oma lood läbi tantsinud? "Läbitantsitud Tallad" on raamat, mis põhineb vendade Grimmide ajatul muinasjutul, kuid pakub sellest täiesti uue ja värske vaatenurga. See on trükitähtedega papiraamat, mis on loodud spetsiaalselt kõige pisematele lugejatele, et nad saaksid mugavalt ja rõõmuga lugemismaailmaga tutvust teha.

Raamat viib sind kaasa võlumaailma, kus iga lehekülg on täis imesid ja õpetlikke hetki. Läbi lihtsate ja selgete lausete ning kaunite illustratsioonide avaneb lastele võimalus õppida ja kasvada koos loo tegelastega. "Läbitantsitud Tallad" on ideaalne valik sinu lapse esimeseks raamatuks, pakkudes talle lugemisrõõmu ja arendades samal ajal tema keeleoskust ning kujutlusvõimet.

Kui otsid oma lapsele või väikesele sugulasele kingitust, mis toetab tema arengut ja pakub samal ajal kaasahaaravat meelelahutust, siis "Läbitantsitud Tallad" on suurepärane valik. See raamat ei ole mitte ainult huvitav ja hariv, vaid ka kaunis esemena, mis rikastab iga lasteraamatute kogu. Avasta koos lapsega muinasjutumaailma võlu ja lase tema kujutlusvõimel lennata "Läbitantsitud Tallade" lehekülgedel.